- VRH "H" -


* 16.8.2019australský ovčák štěňataNaše Háčka vykoukla na svět 16. srpna 2019. Narodilo se nám 8 štěňátek (5 fenek a 3 pejsci).

Tenhle vrh je pro nás velmi, velmi speciální, protože se bude jednat o první štěňátka po naší výjimečné Lettynce, kterou jsme se po dlouhém hledání a pátrání rozhodli nakrýt úžasným Redem.
Z tohoto spojení očekáváme typické aussíky vhodné pro téměř jakýkoli sport i jako skvělé rodinné parťáky, kteří se ale neztratí ani ve výstavních kruzích.

Rodiče jsou typickými představiteli tohoto plemene, kteří mají svým potomkům co předat. Oba se mohou pochlubit pevným zdravím, jsou plnochrupí s nůžkovým skusem, prostí veškerých dědičných očních vad. Všechna štěňátka budou díky zdravotním vyšetřením rodičů GENETICKY ZDRAVÁ (negativní) na HSF4, CEA, PRA a DM. U vyšetření na MDR1 vyjde výsledek +/+ nebo +/-.

Tatínkem tohoto vrhu je šampion práce Adwin Elite Look Sunshinewood, podomácku volán jako "Red", který má na svém kontě několik složených zkoušek z výkonu (F1, ZVOP, NHAT, HWT, IHT1 , IHT2, IHT3, ZZO, BH, ZM, IGP1, RH-TE, RH-TA, RH-FLA).
Jak už o něm jeho zkoušky napovídají, Reďák je všestranným psem, který je nadšený z každé aktivity, od záchranařiny, sportovní kynologie, pasení, až po dogdancing.
"Pan božský" v roce 2018 dokázál zvítězit na mistrovství KCHBO v pasení v nejvyšší kategorii IHT3 mezi AUO a odnést si titul CACT a r. CACITR. O týden později Reďák zaválel na speciální výstavě AUO v obrovské konkurenci, odkud si odvezl z pracovní třídy Vítěze speciální výstavy a tím splnil podmínky pro udělení titulu klubový šampion krásy. Aby toho nebylo málo, tak za další týden se mu ještě podařilo dojít trial na mistrovství ČR TS v kategorii IHT3 a splnit si tak podmínky pro přiznání titulu klubový šampion práce.
Kromě výstavních a výkonnostních úspěchů vyniká svou přátelskou, vyrovnanou povahou. Je to pes, který dovede krásně spolupracovat i s cizím člověkem, což jsem si ověřila, když jsem měla tu možnost a Reda si na pár dní zapůjčila.

Maminka je krásná fenka Colette Aussieland, kterou každý zná jako "Letty".
Lettýnka je naší vysněnou fenečkou z unikátního spojení nádherných rodičů s americkými předky.
Po rodičích má Letty opravdu silnou osobnost, která disponuje až neskutečnou všestranností.
Oba její rodiče pracují jako canisterapeuti a ona šla v jejich šlépějích. Krátce po svém prvním roce úspěšně složila canisterapeutickou zkoušku.
Kromě práce canisterapeuta se věnujeme pasení ovcí a také poslušnosti. Při pasení je Lettýnka velmi soustředěná, je stále ve střehu a připravená pracovat.
Lettynčiným nejoblíbenějším sportem je coursing, kde pokaždé měla jak tréninkové, tak licenční běhy úspěšné, bez jediného disknutí a zaběhnuté ve velmi rychlém čase.
Je dobře ovladatená, což dokazuje i to, že ji na všech závodech dělala psovoda má sestra, která má Downův syndrom.
Letty má milou a přátelskou povahu, je to taková "chůvička" všech zvířátek a dětí.RODOKMEN

Adwin Elite Look Sunshinewood

Colette Aussieland

{ Goliáš Srdcové eso { Stonehaven Bayshore Secret Strike
Caramel Kisses Cookie of Crystal Lake
Be Happy Haliba { Axel Moon Carcassonne Tolugo
Dee Dee Merle z Kamilkové zahrady
{ Xtreme Pirate Puella Fera { Thornapple Uncle Sam Wants You
Kiki Dee Puella Fera
Limited Edition Carcassonne Tolugo { Bayshore Stonehaven Cat's Hat Trick
Dali's Baby Carcassonne Tolugo


ŠTĚŇÁTKA Z VRHU "H"


- HEAVY AUSSIELAND -


Gripen se narodil jako šesté štěňátko. Význam jeho jména je "letoun".

Gripen před tím, než odešel do nového domova:Pohlaví: pes
Zbarvení: black tri
Ocas: dlouhý
Chrup:
Majitel: I. Zezulková, Valašská Bystřice - CZ         

 
australský ovčák
- HEAVY AUSSIELAND -

fena - red merle


- HANELLE AUSSIELAND -

fena - red merle


- HETTIE AUSSIELAND -

fena - red merle


- HOLLY AUSSIELAND -

fena - red merle


- HIBA AUSSIELAND -

fena - red tri


- HOBIT AUSSIELAND -

pes - red merle


- HAGRID AUSSIELAND -

pes - red merle


- HODOR AUSSIELAND -

pes - red tri

VIDEA ŠTĚŇÁTEK

SPOLEČNÉ FOTKY


  Rodiče štěňátek

  
 

© 2015 AUSSIELAND  |  CREATED BY NIARRA PRO