- VRH "K" -


* konec září 2021australský ovčák štěňataNarození Káček očekáváme koncem září.

Poslední vrh naší Mavisky jsme dlouho zvažovali. Hledala jsem pro ní středně velkého psa s výbornou povahou, pohybem, zdravím i rodokmenem, ve kterém jsou samá zvučná jména psích legend.

Rodiče vrhu se mohou pochlubit pevným zdravím, jsou plnochrupí s nůžkovým skusem, prostí veškerých dědičných očních vad.
Všechna štěňátka budou díky zdravotním vyšetřením rodičů GENETICKY ZDRAVÁ (negativní) na HSF4, CEA, PRA a DM. U vyšetření na MDR1 vyjde výsledek +/+ nebo +/-.

Tatínkem štěňátek je Miwok Smart is Art Fallcat, kterému doma říkají "Loky".
"Loky" žije jako rodinný společník. Proto jsem byla velice ráda, když jsem měla možnost si jej zapůjčit na "prázdniny" a zjistit, že kromě krásného extriéru a skvělého rodokmenu, má naprosto perfektní povahu.
Je to nekonfkliktní, vyrovnaný pes, který má v sobě velký potenciál složit v budoucnu nějaké zkoušky z poslušnosti. Jde u něj vidět ochota ke cvičení, kde mi to sám dokazoval i u předvádění triků, které ho moc baví.

Maminkou je jedinečná Limited Edition Carcassonne Tolugo neboli naše "Maviska".
Mavis má silnou osobnost a disponuje až neskutečnou všestranností, což se odráží ve výčtu jejich aktivit zahrnujících vše od poslušnosti, přes dogdancing, obrany, agility až po canisterapii.
Má složené canisterapeutické zkoušky pod organizací, která má v ČR nejpřísnější zkušební řád. Touto zkouškou projdou jen opravdu hodně silní a vyrovnaní jedinci.
S Maviskou se nejvíce věnujeme canisterpii, ale nezahálíme ani ve sportovní kynologii, kromě pohárů ze závodu máme složených i pár zkoušek a to: ZZO, ZOP, BH, BH-VT, NHAT. Navíc má složenou vytrvalostní zkoušku (běh na 20km a po té následuje část poslušnosti, kde pes musí ukázat ochotu a schopnost pracovat). Kromě zkoušek má Maviska složenou coursingovou licenci.
RODOKMEN

Miwok Smart is Art Fallcat

Limited Edition Carcassonne Tolugo

{ Apple Fruit Give Me A Wink { Apple Fruit Dwight Delight
Doublejay
Eshwar Sexy Fallcat { Thornapple Uncle Sam Wants You
Prosto Chudo U Are My Acro
{ Bayshore Stonehaven Cat´s Hat Trick { Rosemere Fat Cat at Bayshore Stonehaven
Bayshore´s Cat In The Hat
Dali´s Baby Carcassonne Tolugo { God´s Great Banana Skin
Caprice Sweet Dark of Crystal Lake


ŠTĚŇÁTKA Z VRHU "K"

VIDEA ŠTĚŇÁTEK

SPOLEČNÉ FOTKY 

© 2015 AUSSIELAND  |  CREATED BY NIARRA PRO